Podczele k/Kołobrzegu, noclegi, informacje, wczasy w Podczelu

Międzywodzie

MiędzywodzieMiędzywodzie to nieduża wieś turystyczna umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy skrajem Morza Bałtyckiego i wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość ta znajduje się na pierwszej ze względu na wielkość naszej wyspie – Wolinie, pośród uroczych lasów sosnowych i mieszanych.

Międzywodzie dobrze przystosowane jest do urlopowania dla osób z problemami ruchowymi – niskie oraz równe chodniki ułatwiają przemieszczanie się, od ul. Zwycięstwa na plażę prowadzi zejście zaadaptowane dla potrzeb wczasowiczów przemieszczających się na wózkach. Entuzjaści piaszczystych, czystych, szerokich plaż nie mają powodów do narzekania na plażę w miejscowości. Kąpielisko, w sezonie strzeżone przez WOPR, o długości mniej więcej sześćset metrów, a umiejscowione jest na wysokości pomiędzy przeciągnięciem ulic Westerplatte i Szkolnej.

Międzywodzie, ze względu na pobliże Zal. Kamieńskiego, to także atrakcyjne miejsce dla wielbicieli sportów wodnych, wędkarzy oraz żeglarzy. Na pasjonatów żagli oczekuje gruntownie odnowiony oraz zaadaptowany do standardów europejskich pirs.

Następnym walorem miejscowości, za pośrednictwem położenia na Wolinie, to sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego, wraz z zagrodą żubrów. Ta zagroda to też miejsce zdrowienia też innych typów zwierząt, w oddzielnych siedzibach pomieszkują : jelenie, dziki, oraz orły bieliki. Po dojściu do zdrowia, zwierzęta wypuszczane są.

Noclegi w Międzywodziu to przeróżna oferta domów wczasowych, pensjonatów, pokoi gościnnych oraz kwater – sprawdź TUTAJ.

Polecamy

Pokoje nad Morzem

Pokoje nad morzem

Jezierzany Noclegi

Jezierzany noclegi

JAROSŁAWIEC wczasy w Jarosławcu

Jarosławiec noclegi