Podczele k/Kołobrzegu, noclegi, informacje, wczasy w Podczelu

Łukęcin

ŁukęcinW gminie Dziwnów, przy trasie 102, pomiędzy Dziwnówkiem a Pobierowem, leży mała miejscowość wakacyjnego wypoczynku – Łukęcin. Zlokalizowana pośród iglastego lasu odgradzającego morze od miejscowości. Łukęcin to też jedno z miejsc wypoczynku harcerzy – odbywają się tu obozy namiotowe.

Porośnięte lasem iglastym niewysokie urwisko odgradza plażę, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, które w połączeniu z morskim jodem dobroczynnie oddziaływają na nasze drogi oddechowe. Przy przejściu na plażę (przedłużenie ul. Morskiej), które wiedzie po schodkach, w sezonie urlopowym funkcjonuje strzeżone kąpielisko długie na dwieście metrów, przy zejściu na plażę usytuowano również sanitariaty. A sama plaża jest wystarczająco szeroka oraz oczywiście piaszczysta.

Wybierając noclegi nad morzem w w tej miejscowości wypoczynkowej mają Państwo możliwość czynnego odpoczynku. Poza szlakami pieszymi i rowerowymi znajduje się tutaj również stadnina oferująca lekcje jazdy konnej i przejażdżki bryczką. Urlopowicze, którzy na co dzień przebywają wśród zgiełku wielkich miast z pewnością uznają dominującą tu spokój i ciszę, nawet w sezonie wczasowym nie ma tutaj rzeszy turystów. Do plaży jest nie więcej jak kilometr – a z okolic ul. Morskiej – ok 400 metrów. Działają w tej okolicy ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty a także kwatery prywatne oddające urlopowiczom noclegi w Łukęcinie.

Polecamy

Pokoje nad Morzem

Pokoje nad morzem

Jezierzany Noclegi

Jezierzany noclegi

JAROSŁAWIEC wczasy w Jarosławcu

Jarosławiec noclegi