Podczele k/Kołobrzegu, noclegi, informacje, wczasy w Podczelu

Karwia

KarwiaW Karwi masz możliwość doskonale odpocząć po całorocznej pracy. Odprężysz umysł, zregenerujesz siły, spędzisz wspaniale czas w spokojnym miejscu. Karwia to jedno z niewielu już miejsc nad polskim morzem, które nieustająco trzyma się swojej tradycji rybackiej.

Karwia znajduje się między Jastrzębią Górą a Dębkami. To fantastyczne miejsce na urlop z całą rodziną, a także na miesiąc miodowy. Plaża jest tutaj szeroka, a sam piasek niezwykle drobniutki i złocisty. Można tu opalać się, wypoczywać i budować zamki z piasku. Jeśli chcemy spędzić wakacje w ciszy i spokoju, to wybierzmy się do Karwi.

Do ciekawych miejsc w okolicy możemy z pewnością zaliczyć: Latarnię Morską Rozewie, Obelisk Gwiazda Północy w Jastrzębiej Górze, Wąwóz Chłopowski, Sanktuarium Matki Bożej Swarzewskiej Królowej Polskiego Morza, Półwysep Helski, Zamek w Krokowej oraz Pałac w Rzucewie.  W regionie znajdują się również dwa muzea: Muzeum Latarnictwa Morskiego w Rozewiu oraz Muzeum Regionalne, mieszczące się w Zamku Krokowa.

Do wyjątkowych atrakcji turystycznych w Karwi zaliczamy: Nadmorski Park Krajobrazowy oraz dwa unikatowe rezerwaty florystyczne. Można także jeździć konno czy rowerem. Jeżeli lubimy podziwiać obiekty sakralne, udajmy się do Kościoła p.w. Św. Antoniego Paderewskiego. Koneserzy zabytków i historii z miłą chęcią zobaczą kilka XIX-wiecznych domów szachulcowych.

Jeżeli już zdecydowałeś się na wczasy w Karwi odwiedź stronę: http://www.karwia.com.pl/noclegi/ i znajdź odpowiadający Ci nocleg.

Polecamy

Pokoje nad Morzem

Pokoje nad morzem

Jezierzany Noclegi

Jezierzany noclegi

JAROSŁAWIEC wczasy w Jarosławcu

Jarosławiec noclegi